LV848892SP Schneider Electric

LV848892SP Schneider Electric
Opis
Restraint Interface module (RIM) 120 V AC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | ZSI module |
| Skupina izdelkov | Masterpact |
| Kratko ime naprave | RIM |
| Količina na set/komplet | 1 |
| Združljivost serije/obsega | Masterpact MTZ2 circuit breaker Masterpact MTZ3 circuit breaker |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| mounting mode | rail |
| Širina | 100 mm |
| Globina | 58 mm |
| [Uc] control circuit voltage | 120 V AC 50/60 Hz |




