LV848182SP Schneider Electric

LV848182SP Schneider Electric
Opis
CT neutral or ground fault protection - 4000/6300A - for MTZ2/MTZ3 - spare part
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | external sensor |
| Skupina izdelkov | Masterpact |
| Aplikacija naprave | protection |
| Kratko ime naprave | TCE |
| device composition | sensor |
| Združljivost serije/obsega | Masterpact MTZ2 circuit breaker Masterpact MTZ3 circuit breaker |
| Komplementarno | |
| Višina | 128.5 mm |
| Širina | 254 mm |
| Globina | 294.7 mm |
| [In] rated current | 4000-6300 A |
| provided equipment | 1 instruction sheet |
| offer type | spare part |
| current transformer type | neutral + earth fault protection |




