04444 Schneider

04444 Schneider
Opis
CONN.V.NS-INV250+HZ.VIGI
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | flexible connection assembly |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessory |
| Združljivost izdelkov | Vigi Compact INV100...250 |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P INV100 INV200 INV250 |
| Komplementarno | |
| Višina | 105 mm |
| Teža izdelka | 3.08 kg |
| Širina | 171 mm |
| Globina | 30 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure |
| installed device | Compact: INV100...250 without earth leakage protection vertical installation Compact: NSX250 with earth leakage protection horizontal installation |
| busbar cross section | 24 x 5 mm |




