LV540505 Schneider Electric

LV540505 Schneider Electric
Opis
circuit breaker EasyPact CVS400F, 36 kA at 415 VAC, 400 A rating ETS 2.3 electronic trip unit, 3P 3d
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 400 A at 40 °C |
| Serija izdelka | Easypact CVS400...630 |
| network type | AC |
| breaking capacity code | F |
| Izdelek ali sestavni del | circuit breaker |
| product name | EasyPact CVS |
| utilisation category | category A |
| Skupina izdelkov | EasyPact |
| breaking capacity | 40 kA Icu at 220/240 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 36 kA Icu at 380/415 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 30 kA Icu at 440 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 |
| Opis polov | 3P |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | CVS400F |
| trip unit technology | electronic |
| trip unit name | ETS 2.3 |
| trip unit rating | 400-400 A at 40 °C |
| protected poles description | 3d |
| protection type | instantaneous short-circuit protection overload protection (long time) short time short-circuit protection |
| earth-leakage protection | without |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| [Ics] rated service breaking capacity | 40 kA at 220/240 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 36 kA at 380/415 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 23 kA at 440 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 |
| Višina | 255 mm |
| contact position indicator | yes |
| mounting support | backplate |
| Teža izdelka | 4.7 kg |
| Povezave - terminali | screw connection |
| control type | toggle |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | 6000 cycles 415 V In conforming to IEC 60947-2 |
| mechanical durability | 15000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | CVS400 |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 8 kV conforming to EN/IEC 60947-2 |
| Širina | 140 mm |
| Globina | 110 mm |
| long time pick-up adjustment type Ir | adjustable 9 settings |
| upside connection | front |
| downside connection | front |
| connection pitch | 45 mm |
| instantaneous pick-up adjustment range | 11 x In |
| long time delay adjustment type | fixed |
| instantaneous pick-up adjustment type Ii | fixed |
| long time pick-up adjustment range | 160…400 A |
| thermal memory | yes |
| trip unit protection functions | LSoI |
| [tr] long-time delay adjustment range | 5.5-5.5 s at 7.2 x Ir 8-8 s at 6 x Ir 200-200 s at 1.5 x Ir |
| short-time delay adjustment type | fixed |
| [Isd] short-time pick-up adjustment range | 1.5...10 x Ir |
| short-time pick-up adjustment type Isd | adjustable 9 settings |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to IEC 60664-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -50-85 °C |
| Certifikati izdelkov | IEC GOST |
| Standardi | EN 60947-2 IEC 60947-2 |
| electrical shock protection class | class II |


