48385 Schneider Electric

48385 Schneider Electric
Opis
ECO Modbus COM module - for drawout NW
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Masterpact NW |
| Izdelek ali sestavni del | communication module |
| Skupina izdelkov | Masterpact |
| Kratko ime naprave | Eco Modbus COM |
| Združljivost serije/obsega | Masterpact NW |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| mounting mode | drawout |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 58 mm |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC |
| localisation on device | basic frame |
| maximum supply current | 0.03 A |
| communication network type | Eco Modbus |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |




