28967 Schneider Electric

28967 Schneider Electric
Opis
weatherproof enclosure - black handle - plastic
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | INS40...160 INSE80 |
| Izdelek ali sestavni del | insulated enclosure |
| Skupina izdelkov | Compact |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| enclosure material | polyester |
| Združljivost serije/obsega | Compact INS circuit breaker Compact INSE circuit breaker |
| enclosure type | individual enclosure |
| accessories included with enclosure | black rotary handle |
| Komplementarno | |
| Višina | 180 mm |
| control type | extended rotary handle |
| Širina | 270 mm |
| Globina | 185 mm |
| enclosure mounting | surface |
| type of front cover | transparent |
| installed device | INS160 INS125 INS40 INS100 INS80 INS63 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 |
| IK stopnja zaščite | IK08 |




