LVR14X00A40T Schneider Electric

LVR14X00A40T Schneider Electric
Opis
Anti Harmonic detuned reactor 100kvar 135Hz (2.7) 14% 50Hz 400V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | detuned reactor |
| Skupina izdelkov | VarPlus |
| Kratko ime naprave | DR |
| network frequency | 50 Hz |
| reactive power rating | 100 kvar for 400 V AC 50 Hz |
| network rated voltage | 400 V AC 50 Hz |
| tuning order | 2.7 - 135 Hz - 14 % - 50 Hz |
| Komplementarno | |
| Višina | 350 mm |
| Teža izdelka | 55 kg |
| Povezave - terminali | pad terminal |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 1.1 kV |
| Širina | 350 mm |
| Globina | 220 mm |
| [Ith] conventional free air thermal current | 2 A at 250 V AC 50 Hz |
| type of cooling | forced convection |
| [Imp] maximum permanent current | 1.12 x I1 |
| fixing center | 200 x 125 mm |
| Razred električne izolacije | class H |
| type of installation | indoor installation |
| power losses | 600 W |
| dynamic withstand current | 2.2 x Isc |
| harmonic current spectrum | 5.5 % x I3 10.7 % x I5 5.3 % x I7 2.1 % x I11 |
| fundamental current rating | 144.3 A |
| inductance tolerance | - 5 % to 5 % per phase |
| dielectric test voltage | 4 kV 50 Hz 1 minute |
| maximum current Irms | 147.2 A |
| value of inductance | 0.799 mH |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-55 °C at <= 1000 m 0-50 °C at > 1000...2000 m |
| IP stopnja zaščite | IP00 |
| Nadmorska višina delovanja | <= 2000 m |
| Standardi | IEC 60068 |
| average ambient air temperature for operation | 50 °C at <= 1000 m (average over 24 hours) 40 °C at <= 1000 m (average over 1 year) 45 °C at > 1000...2000 m (average over 24 hours) 35 °C at > 1000...2000 m (average over 1 year) |
| climatic withstand | relative humidity: 20...80 % salt mist (400 V/50 Hz) : 250 hours |




