KTB1000CB5 Schneider Electric

KTB1000CB5 Schneider Electric
Opis
KT FIXED TAPOFF 3L PEN NS1000
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | tap-off unit |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| protection type | circuit breaker: NS800...1000 |
| [Ie] rated operational current | 800-1000 A at 35 °C |
| Provided equipment | circuit breaker to be ordered separately |
| Združljivost izdelkov | Canalis KT busbar trunking with KS type plug-in |
| Združljivost serije/obsega | KT busbar trunking |
| mounting mode | bolt-on |
| tap-off unit polarity | 3L+PEN |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 550 mm |
| Teža izdelka | 45 kg |
| control type | rotary handle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 8 kV |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 1130 mm |
| Globina | 330 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 500 V |
| standards | IEC 61439-1 IEC 61439-6 |
| door opening side | front |
| electrical connection | bolted connection 300-300 mm² (x4 ) - for L/N bolted connection 200-200 mm² (x1 ) - for PE |
| function available | circuit breaker |
| device application | high power distribution |
| 18 mm pitches | 63 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP54 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to IEC 62262 |




