KSB160SM513 Schneider Electric

KSB160SM513 Schneider Electric
Opis
TAP OFF UNIT 160A 13 MODULES
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | tap-off unit |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| protection type | circuit breaker: NG125 circuit breaker: NG160 |
| [Ie] rated operational current | 160-160 A with a NG160 125-125 A with a NG125 |
| Združljivost izdelkov | Canalis KS busbar trunkingplug-in Canalis KT busbar trunking with KS type plug-in |
| colour | white (RAL 9001) |
| Združljivost serije/obsega | KS busbar trunking KT busbar trunking |
| mounting mode | plug-in with fixed polarity |
| tap-off unit polarity | 3L+PEN |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 342 mm |
| Teža izdelka | 8.5 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 400 V depending on protective device 500 V depending on protective device 690 V depending on protective device |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6.8 kV |
| Širina | 482 mm |
| Globina | 246 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 230...690 V depending on protective device |
| standards | IEC 61439-6 IEC 61439-1 |
| door opening side | right |
| electrical connection | tunnel terminal - ISO32 70-70 mm² flexible tunnel terminal - ISO32 70-70 mm² rigid |
| body material | metal |
| provided equipment | circuit breaker to be ordered separately |
| function available | circuit breaker |
| device application | medium power distribution |
| door opening size | 625.5 mm |
| tap-off unit disconnection mode | By drawing out |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to IEC 62262 |
| earthing system | TN-C |




