KSB1000ZV3 Schneider Electric

KSB1000ZV3 Schneider Electric
Opis
FLOOR SUPPORT FOR RISER
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | riser fixing |
| product name | KS |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KS |
| maximum load | 440 kg |
| fixing device mounting | secured to the floor or wall |
| Komplementarno | |
| Višina | 220 mm |
| Teža izdelka | 1.8 kg |
| Širina | 85 mm |
| Globina | 150 mm |
| [Ie] rated operational current | 1000 A |
| mounting position | vertical |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |




