KSA800FA4 Schneider Electric

KSA800FA4 Schneider Electric
Opis
OLD KS 800A ADAPTER
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | adapter |
| product name | KS |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| [Ie] rated operational current | 800 A |
| Združljivost izdelkov | KS |
| colour | white (RAL 9001) |
| Komplementarno | |
| Višina | 200 mm |
| mounting support | busbar |
| Teža izdelka | 4 kg |
| mounting mode | by screws |
| Širina | 324 mm |
| Globina | 132 mm |
| mounting location | between trunking |
| body material | plastic |
| accessory / separate part category | adaptation |
| device application | adapt old offer |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 conforming to IEC 60529 |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




