KSA400AB4 Schneider Electric

KSA400AB4 Schneider Electric
Opis
END FEED BOX 400 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | feed unit |
| product name | KS |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| [Ie] rated operational current | 400 A |
| Material | aluminium |
| Združljivost izdelkov | FL21 gland plate |
| colour | white (RAL 9001) |
| Lokacija montaže | right left |
| Komplementarno | |
| Višina | 348 mm |
| mounting support | busbar |
| Teža izdelka | 8.8 kg |
| Povezave - terminali | lug for 300-300 mm² rigid lug for 300-300 mm² flexible |
| control type | without |
| mounting mode | by screws |
| Širina | 501 mm |
| Globina | 213.5 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 230...690 V |
| standards | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |
| protection type | without protection |
| body material | metal |
| provided equipment | end cover |
| number of circuits | 1 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to IEC 62262 |




