KNT100ZJ4 Schneider Electric

KNT100ZJ4 Schneider Electric
Opis
SPARE PART
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | electrical and mechanical jointing |
| product name | KN |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| [Ie] rated operational current | 100 A 160 A |
| Združljivost izdelkov | KN |
| colour | white (RAL 9001) |
| offer type | spare part |
| Komplementarno | |
| Višina | 100 mm |
| Teža izdelka | 600 g |
| control type | communicating |
| Širina | 200 mm |
| Globina | 38 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 230...500 V |
| device application | low power distribution |
| number of circuits | 1 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




