KNB160ZFKP1 Schneider Electric

KNB160ZFKP1 Schneider Electric
Opis
VERTICAL PENDANT KIT 160A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | pendant bracket |
| product name | KN |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KN |
| Količina na set/komplet | set of 4 |
| maximum load | 16 kg |
| fixing device mounting | under ceiling or I-Beam |
| Komplementarno | |
| Višina | 1.2 m |
| Teža izdelka | 1.6 kg |
| Širina | 241 mm |
| Globina | 135 mm |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




