KBC16DCF22 Schneider Electric

KBC16DCF22 Schneider Electric
Opis
Canalis - tap-off unit - 16A - phase selection - L+N+PE - with protection
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | tap-off unit |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Aplikacija naprave | lighting |
| Združljivost izdelkov | KBB KBA |
| Združljivost serije/obsega | KBA busbar trunking KBB busbar trunking |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 53 mm |
| Teža izdelka | 90 g |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 690 V |
| colour | cream (RAL 9001) |
| Širina | 168 mm |
| Globina | 33 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 230...400 V |
| standards | EN/IEC 61439-6 EN/IEC 60439-2 |
| fuse type | cylindrical: 8.5 x 31.5 mm - gG conforming to NF |
| protection type | fuse |
| [Ie] rated operational current | 16 A at 35 °C |
| quantity per set | set of 10 |
| busbar trunking polarity | L2 + L1 + L3 + PE |
| provided equipment | fuse not supplied |
| tap-off unit polarity | L1 + L2 + PE L2 + L3 + PE L1 + L3 + PE |
| tap-off unit connector type | with phase selection |
| tap-off lock colour | yellow |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 conforming to EN/IEC 60529 |




