10502 Schneider Electric

10502 Schneider Electric
Opis
support for enclosure - for Kaedra - 18 modules
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Kaedra |
| Izdelek ali sestavni del | support |
| Skupina izdelkov | Kaedra |
| accessory / separate part type | installation accessories |
| Komplementarno | |
| Višina | 700 mm |
| Teža izdelka | 1.659 kg |
| Širina | 560 mm |
| Globina | 410 mm |
| market segment | residential small commercial |
| number of 18 mm modules per row | 18 |




