PKY32M445 Schneider Electric

PKY32M445 Schneider Electric
Opis
PratiKa wander socket - straight - 32 A - 3P + N + E - 480...500 V AC - IP44
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | wander socket |
| product name | PratiKa socket |
| Skupina izdelkov | PratiKa |
| Opis polov | 3P + N + E |
| Kratko ime naprave | PratiKa fast |
| outlet standard | industrial |
| plug, socket category | low voltage |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 106 mm |
| Teža izdelka | 0.305 kg |
| Povezave - terminali | fast connection |
| Kompatibilnostna koda | PratiKa fast |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 106 mm |
| Globina | 172 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 480...500 V |
| thread type | Pg 21 |
| cable cross section | 2.5-6 mm² |
| contacts material | sleeves: brass |
| plug, socket, control station shape | straight |
| [In] rated current | 32 A |
| ground lug clockwise position | 7 h |
| plug, socket material | housing: self-extinguishing engineering polymer |
| voltage colour | black |
| cable entry | cable gland fair lead |
| cable outer diameter | 11.5-21 mm |
| market segment | residential small commercial |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 35-35 °C ( 86400 s ) -25-40 °C |
| IP stopnja zaščite | IP44 conforming to IEC 60529 |
| relative humidity | 50-50 % at 40-40 °C 70-70 % at 30-30 °C 90-90 % at 20-20 °C |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to EN 62262 |
| Standardi | IEC 60309-1 IEC 60309-2 |
| fire resistance | 850 °C conforming to IEC 60695-2-1 |




