82064 Schneider Electric

82064 Schneider Electric
Opis
industrial socket - 2x16 A - 2P - 400 V AC - IP 65 - wall
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | PK Isoblock |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | interlocked socket |
| product name | Isoblock socket |
| Skupina izdelkov | PratiKa |
| Opis polov | 2P |
| Kratko ime naprave | PK Isoblock socket |
| outlet standard | industrial |
| plug, socket category | extra-low voltage |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 345 mm |
| Povezave - terminali | captive screws |
| Kompatibilnostna koda | PK Isoblock socket |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 144 mm |
| Globina | 126 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 400 V |
| thread type | Pg 21 |
| contacts material | sleeves: nickel plated brass |
| [In] rated current | 16 A |
| base dimension | 144 x 345 mm |
| ground lug clockwise position | without |
| plug, socket material | housing: self-extinguishing engineering polymer |
| voltage colour | violet |
| maximum cable outer diameter | 25 mm |
| fuse size | 10.3 x 38 mm |
| maximum cable cross section | 6 mm² |
| fuse type | cylindrical |
| cable entry | cable gland |
| output voltage | 24 V |
| secondary keyway clockwise position | without |
| socket number | 2 |
| transformer rated power in VA | 160 VA |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 35-35 °C ( 86400 s ) |
| IP stopnja zaščite | IP65 conforming to IEC 529 |
| relative humidity | 50-50 % at 40-40 °C 70-70 % at 30-30 °C 90-90 % at 20-20 °C |
| IK stopnja zaščite | IK10 conforming to EN 50102 |
| Standardi | IEC 309-1 IEC 309-2 |
| fire resistance | 850 °C conforming to IEC 60695-2-1 |



