13190 Schneider Electric

13190 Schneider Electric
Opis
Kaedra - versatile for power outlet - 1 x 8 modules - 236 x460 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Kaedra |
| Izdelek ali sestavni del | weatherproof enclosure |
| Skupina izdelkov | Kaedra |
| Opis montažne plošče | slotted |
| enclosure type | versatile enclosure for power outlet |
| Komplementarno | |
| Višina | 460 mm |
| 9 mm pitches | 16 |
| Teža izdelka | 2 kg |
| colour | door: transparent green enclosure: light grey (RAL 7035) |
| Širina | 236 mm |
| Globina | 160 mm |
| [In] rated current | 63 A |
| locking options description | optional keylock |
| enclosure material | housing: self-extinguishing polymer |
| market segment | small commercial residential |
| total number of 18 mm modules | 8 |
| internal depth | 91 mm |
| type of rail | DIN |
| enclosure mounting | surface |
| Razred električne izolacije | class II double insulation |
| power dissipation in W | 15 W |
| number of horizontal rows | 1 |
| type of front cover | transparent |
| number of 18 mm modules per row | 8 |
| number of pre-cutouts PG ISO | 7 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-40 °C |
| IP stopnja zaščite | IP65 conforming to IEC 60529 |
| overvoltage category | II |
| IK stopnja zaščite | IK09 conforming to EN 50102 |
| Standardi | EN 50262 IEC 670 EN 62262 IEC 60529 IEC 60695-2-1 IEC 60439-3 |
| fire resistance | 650 °C conforming to IEC 60695-2-1 |
| environmental characteristic | UV resistant: class 3 conforming to ISO 4582:2010 ultraviolet degradation test conforming to ISO 4892-2:2013 |




