08917 Schneider

08917 Schneider
Opis
12 CLIP-ON LABELS 25X85
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | clip-on label |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessory |
| Provided equipment | 1 paper label 1 transparent cover 1 support |
| Komplementarno | |
| Višina | 25 mm |
| Teža izdelka | 0.014 kg |
| mounting mode | by screws by clips |
| Širina | 85 mm |
| quantity per set | set of 12 |
| range compatibility | Prisma P Prisma G |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure |




