08913 Schneider

08913 Schneider
Opis
Prisma G/P 12 κουμπωτÎÏ‚ ετικÎτες 18x35
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | clip-on label |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessory |
| Provided equipment | 1 transparent cover 1 support 1 paper label |
| Komplementarno | |
| Višina | 18 mm |
| Teža izdelka | 0.08 kg |
| mounting mode | by clips by screws |
| Širina | 35 mm |
| quantity per set | set of 12 |
| range compatibility | Prisma P Prisma PH Prisma iPM M Prisma G Prisma iPM L |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure |




