08879 Schneider

08879 Schneider
Opis
PLAIN METAL GLAND PLATE PACK 160 IP30
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | gland plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| Združljivost izdelkov | IP30 enclosure |
| IP degree of protection | IP30 |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G enclosure |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.58 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 550 mm |
| Globina | 157 mm |
| type of gland plate | plain |
| Material | metal |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | Pack enclosure - width 550 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |



