08875 Schneider

08875 Schneider
Opis
CUT-OUT METAL GLAND PLATE W300 /G IP30
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | support gland plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| Združljivost izdelkov | IP31 enclosure IP43 enclosure IP30 enclosure |
| IP degree of protection | IP43 |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G enclosure |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.36 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| Globina | 180 mm |
| Material | metal |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | wall-mounted duct - width 300 mm floor-standing duct - width 300 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




