08868 Schneider

08868 Schneider
Opis
4 CABLE TIE SUPPORT W300 PRISMA G
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | cable-tie support |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G |
| Komplementarno | |
| mounting support | functional uprights |
| Teža izdelka | 0.42 kg |
| Širina | 300 mm |
| product compatibility | cable-tie support |
| quantity per set | set of 4 |
| mounting location | rear |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 300 mm wall-mounted enclosure - width 300 mm |




