08807 Schneider

08807 Schneider
Opis
PLINTH RAISER W300 H100MM PRISMA G IP30
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | plinth raiser |
| product name | Prisma G |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| special colour options | yes |
| Komplementarno | |
| Višina | 100 mm |
| Teža izdelka | 1.44 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




