08783 Schneider

08783 Schneider
Opis
FORM C CABLE TIE SUP. L1600
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | cable-tie support |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P Prisma G |
| Komplementarno | |
| Višina | 1600 mm |
| mounting support | universal angle bracket functional uprights DIN rail |
| Teža izdelka | 2.4 kg |
| colour | grey |
| Širina | 40 mm |
| Globina | 22 mm |
| product compatibility | framework |
| length | 1600 mm |
| mounting location | rear side |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure floor-standing duct wall-mounted duct cubicle duct |




