08765 Schneider

08765 Schneider
Opis
IP55 side panels, D = 600 mm. Package of 2 for Left/Right
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | side panel |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | mounting hardware polyurethane joint |
| IP degree of protection | IP55 |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 34.18 kg |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 2 |
| enclosure/cubicle description | cubicle, depth 600 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




