08750 Schneider

08750 Schneider
Opis
IP30 side panels, D = 400 mm. Package of 2 for Left/Right
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | side panel |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | quarter-turn fasteners |
| IP degree of protection | IP30 |
| special colour options | yes |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 18.54 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 2 |
| enclosure/cubicle description | cubicle, depth 400 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




