08744 Schneider

08744 Schneider
Opis
IP55 REAR PANEL W400
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | rear panel |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | polyurethane joint mounting hardware |
| IP degree of protection | IP55 |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 11.34 kg |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 400 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |



