08734 Schneider

08734 Schneider
Opis
IP30 REAR PANEL W400
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | rear panel |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| IP degree of protection | IP30 |
| special colour options | yes |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 7.84 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 400 mm |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 400 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




