08721 Schneider

08721 Schneider
Opis
2 SIDE PLATES FOR PLINTH D600
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | side plate |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| type of front cover | plain |
| special colour options | yes |
| Komplementarno | |
| Višina | 100 mm |
| Teža izdelka | 1.08 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Globina | 600 mm |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 2 |
| enclosure/cubicle description | cubicle, depth 600 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




