08713 Schneider

08713 Schneider
Opis
IP30 CORNER KIT FOR LINERGY BS
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | right-angle kit |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| Združljivost izdelkov | IP55 enclosure |
| IP degree of protection | IP30 |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BS Prisma P framework |
| Komplementarno | |
| Višina | 260 mm |
| Teža izdelka | 14.16 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 175 mm |
| Globina | 312 mm |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| cubicle-device connection | Linergy BS horizontal busbar |




