08703 Schneider

08703 Schneider
Opis
FALSE FLOOR FIXING KIT
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | fixing kit |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| Provided equipment | 4 clamps |
| Združljivost izdelkov | Prisma P |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P framework |
| Komplementarno | |
| Višina | 21 mm |
| mounting support | false floor |
| Teža izdelka | 0.9 kg |
| colour | natural |
| Širina | 27 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| length | 110 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle |




