08701 Schneider

08701 Schneider
Opis
STABILISER KIT
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | stabiliser kit |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P framework |
| Komplementarno | |
| Višina | 100 mm |
| Teža izdelka | 3.86 kg |
| colour | stainless steel |
| Širina | 70 mm |
| Globina | 200 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle duct cubicle |




