08700 Schneider

08700 Schneider
Opis
4 LIFTING RINGS
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | ring |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| accessory / separate part type | lifting |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P framework |
| Komplementarno | |
| Višina | 53 mm |
| Teža izdelka | 0.72 kg |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 10 mm |
| product compatibility | IP55 enclosure |
| quantity per set | set of 4 |
| enclosure/cubicle description | cubicle |




