08678 Schneider

08678 Schneider
Opis
IP55 VENTILATED ROOF WITHOUT FANS W800 D600
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | ventilated roof |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | cover |
| IP degree of protection | IP54 |
| type of front cover | cut-out |
| special colour options | yes |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 3.9 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 650 mm |
| Globina | 600 mm |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm, depth 600 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




