08608 Schneider

08608 Schneider
Opis
Prisma P Framework, W = 800 mm, D = 600 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | framework |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | four cross-pieces mounting hardware side-by-side combination kit two frames |
| additional information | busbar compartment can be on the left or right can be combined side by side and back to back |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 25.2 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 800 mm |
| Globina | 600 mm |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 800 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 62208 |
| mechanical robustness | seismic tests structure reinforcement - 2G conforming to IEC 60068-2-57 |




