08564 Schneider

08564 Schneider
Opis
HINGED FR.PLATE SUP.FRAME W400
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | hinged front plate support frame |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 5.18 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 400 mm |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle duct - width 400 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 36 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 62208 |




