08526 Schneider

08526 Schneider
Opis
IP55 PLAIN DOOR W650
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | door |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | door other keylock and insert to be ordered separately 4 hinge black handle with lock for 405 key polyurethane joint |
| IP degree of protection | IP55 |
| type of front cover | plain |
| enclosure mounting | floor-standing |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 24.6 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 650 mm |
| door opening side | reversible |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure material | treated sheet steel |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| number of locks | 3 |
| key number | 405 |
| number of vertical modules [50 mm] | 36 |
| opening size | 120 ° |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK10 conforming to EN/IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Zaščitna obdelava | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |



