08518 Schneider

08518 Schneider
Opis
IP30 PLAIN DOOR W800
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | door |
| product name | Prisma P |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | door handle keylock (key 405) other keylock and insert to be ordered separately 2 hinge barrier 150 mm for the side compartment finishing accessory |
| IP degree of protection | IP30 |
| type of front cover | plain |
| enclosure mounting | floor-standing |
| Komplementarno | |
| Višina | 2000 mm |
| Teža izdelka | 24.92 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 800 mm |
| Globina | 30 mm |
| door opening side | reversible |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure material | treated sheet steel |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 800 mm cubicle - width 650 + 150 mm |
| number of locks | 2 |
| key number | 405 |
| number of vertical modules [50 mm] | 36 |
| opening size | 120 ° |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to EN/IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Zaščitna obdelava | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




