08353 Schneider

08353 Schneider
Opis
Prisma G - 2 πλευÏικά καλÏμματα πίνακα IP55 11MOD
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | side panel |
| product name | Prisma G |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| IP degree of protection | IP55 |
| special colour options | yes |
| Komplementarno | |
| Višina | 650 mm |
| Teža izdelka | 4.24 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 250 mm |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | wall-mounted enclosure - width 600 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 11 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |



