08332 Schneider

08332 Schneider
Opis
Prisma G διάφανη πόÏτα+πλαίσιο Î =600 7MOD IP55
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | door |
| product name | Prisma G |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | door handle keylock (key 405) other keylock and insert to be ordered separately 2 hinge |
| IP degree of protection | IP55 |
| type of front cover | transparent |
| Komplementarno | |
| Višina | 450 mm |
| Teža izdelka | 8.06 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 600 mm |
| Globina | 26 mm |
| door opening side | reversible |
| Material | glass |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure material | glass treated sheet steel |
| enclosure/cubicle description | wall-mounted enclosure - width 600 mm extension enclosure - width 600 mm |
| number of locks | 3 |
| key number | 405 |
| number of vertical modules [50 mm] | 7 |
| opening size | 180 ° |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK10 conforming to EN/IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Zaščitna obdelava | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




