08133 Schneider

08133 Schneider
Opis
TRANSPARENT DOOR W600 9M PRISMA G IP30
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | door |
| product name | Prisma G |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | door handle keylock (key 405) other keylock and insert to be ordered separately 2 hinge |
| IP degree of protection | IP43 with door, canopy and IP43 gasket IP30 without door IP40 with door IP41 with door and canopy |
| type of front cover | transparent |
| Komplementarno | |
| Višina | 480 mm |
| Teža izdelka | 3.68 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 600 mm |
| Globina | 36 mm |
| door opening side | reversible |
| Material | glass |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure material | handle: polyamide glass cover frame: treated sheet steel |
| enclosure/cubicle description | wall-mounted enclosure - width 600 mm extension enclosure - width 600 mm |
| number of locks | 1 |
| key number | 405 |
| number of vertical modules [50 mm] | 9 |
| opening size | 130 ° |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to EN/IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Zaščitna obdelava | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |




