08084 Schneider

08084 Schneider
Opis
Prisma Pack 160 - αδιάφανη πόÏτα για πίνακα 4 σειÏών
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | door |
| product name | Pack 160 |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Provided equipment | door handle keylock (key 405) other keylock and insert to be ordered separately 2 hinge |
| IP degree of protection | IP30 |
| type of front cover | plain |
| enclosure mounting | surface flush with kit |
| Komplementarno | |
| Višina | 780 mm |
| Teža izdelka | 4.54 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 550 mm |
| Globina | 22 mm |
| door opening side | reversible |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure material | treated sheet steel |
| total number of 18 mm modules | 96 |
| enclosure/cubicle description | Pack enclosure - width 555 mm |
| number of locks | 1 |
| key number | 405 |
| number of horizontal rows | 4 |
| number of 18 mm modules per row | 24 |
| number of vertical modules [50 mm] | 15 |
| opening size | 130 ° |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to EN/IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Zaščitna obdelava | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |



