04978 Schneider

04978 Schneider
Opis
Form 2 cover for horizontal busbars LGYE 2500A or BS 3200A, W800 mm, D400 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | cover |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | insulation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P framework |
| cubicle partitioning form | form 2 |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| Teža izdelka | 3.24 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 800 mm, depth 400 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 3 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| installed device | horizontal busbar |




