04968 Schneider

04968 Schneider
Opis
Form 2 cover for horizontal busbars LGYE 32/40 or BS 3200A, W800 mm, D600 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | partition |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | insulation accessory |
| product specific application | to partition horizontal busbars |
| cubicle partitioning form | form 2 |
| Komplementarno | |
| Višina | 200 mm |
| Teža izdelka | 4.52 kg |
| colour | white white (RAL 9001) |
| surface finish | powder coated matt smooth |
| range compatibility | Prisma P Linergy BS busbar Linergy LGYE busbar |
| product destination | for 600 mm deep framework |
| enclosure/cubicle description | cubicle 4000A - width 800 mm, depth 600 mm cubicle 4000A |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 800 mm |
| cubicle depth | 600 mm |
| colour code | RAL 9001 |




