04922 Schneider

04922 Schneider
Opis
Form 2 side barrier for lateral vertical busbars
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | barrier |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | insulation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P framework |
| cubicle partitioning form | form 2 |
| barrier position | side |
| Komplementarno | |
| Višina | 1926 mm |
| Teža izdelka | 6.04 kg |
| Širina | 110 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm, depth 400 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 36 |
| installed device | vertical lateral busbar |




