04921 Schneider

04921 Schneider
Opis
Form 2 front barrier for lateral vertical busbars, L = 150 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | barrier |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | insulation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P framework |
| cubicle partitioning form | form 2 |
| barrier position | rear front |
| Komplementarno | |
| Višina | 996 mm |
| Teža izdelka | 2.32 kg |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle duct - width 150 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 36 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| installed device | vertical lateral busbar |




