04853 Schneider

04853 Schneider
Opis
REAR CONN.COV.V.FIX.NS1600
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | rear connection cover |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | interface accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P framework |
| cubicle partitioning form | form 1 |
| Komplementarno | |
| Višina | 300 mm |
| Teža izdelka | 8.42 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 575 mm |
| Material | steel |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm, depth 400 + 400 mm |
| installed device | vertical fixed NS630b...1600 vertical fixed + drawout NT06...16 |




