04768 Schneider

04768 Schneider
Opis
SET OF 12 SCREWPLATES FOR LINERGY EVOLUTION 2500A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | mounting hardware |
| product name | Linergy LGY |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | fixing accessory |
| [Ie] rated operational current | 1600 A 2000 A 2500 A |
| Provided equipment | 1 contact washer 1 nut |
| Združljivost serije/obsega | Linergy LGYE Linergy LGY |
| cubicle-device connection | busbar Linergy busbar |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.9 kg |
| quantity per set | set of 12 |
| length | 37 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle |
| device composition | 2 stud |
| ISO thread | M8 |




